O sobie

Kim jest Diabiator?

Najważniejsze wydarzenia
  • Knowledge is power
  • The Future Of Possible
  • Hibs and Ross County fans on final
  • Tip of the day: That man again
  • Hibs and Ross County fans on final
  • Spieth in danger of missing cut

Najprościej można powiedzieć – Ojciec Motywator 😉

Wielu z Was pomyśli:  skąd on się urwał i właściwie dlaczego ma być moim guru? No bo po części jest tak, że jeżeli słuchamy czyjejś rady, to uważamy go za kogoś ważnego, no bo nie słuchamy przecież rad byle kogo.

Warto się więc przedstawić.

Szczęśliwy Ojciec, szczęśliwy człowiek…

Mam na imię Piotrek i przyszedłem na świat w dosyć burzliwym okresie w Polsce. To był rok 1981, 18 maja, godzina 19:30. No i jestem. Pokrętne prawda? 

W Polsce trwa gorący okres, za kilka miesięcy ogłoszą stan wojenny. Moja mama urodziła mnie tuż przed Dziennikiem Telewizyjnym, był o 20:00.

No i na dokładkę, nie wiem, czy wiecie, ale 18 maja urodził się Karol Wojtyła, późniejszy Jan Paweł II. Moja babcia mi to podkreślała całe życie, a kiedy byłem ministrantem to już wyczuwała, że to znak Boży i będę papieżem.

Tak się nie stało… ale stało się dużo fajniej.

Przez te kilkadziesiąt lat swojego życia wydarzyło się wiele, złamałem bardzo poważnie rękę, prawie mi ją ucięto.

Zachorowałem na cukrzycę, prowadziłem programy telewizyjne, zarządzałem ludźmi, oświadczyłem się 1 kwietnia (jakby co, żeby mieć furtkę na możliwość ucieczki).

Ożeniłem się, wybudowałem dom i spłodziłem dwóch wspaniałych synów…

No cześć… 😉

No więc jestem. 

Podobno kiedy ktoś zna się na wszystkim, to nie zna się na niczym, ale nie do końca jest to prawdą. No bo czy jest ktoś na tej ziemi, który zna się na wszystkim i nie jest “januszem”? Chyba nie…

Będę tutaj pisał o tym, na czym się znam, czyli o wychowaniu dzieci (mam dwóch synów), zarządzaniu ludźmi (zarządzam nimi od lat).

Znam się też na zdrowym życiu (jestem na wiecznej diecie), mowie ciała i wystąpieniach publicznych (zajmuję się tym od 20 lat), życiu (żyję już dosyć długo). 

Czy można więc powiedzieć, że będzie tutaj coś, na czym się nie znam? Nie. Wszystko to robię od lat, z miłością, przyjemnością i radością.

Zapraszam do wspólnej podróży. 

Tagi
Pokaż więcej

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close