Zdrowy tata

Jeżeli walczysz, to jesteś zwycięzcą!

Najważniejsze wydarzenia
  • Knowledge is power
  • The Future Of Possible
  • Hibs and Ross County fans on final
  • Tip of the day: That man again
  • Hibs and Ross County fans on final
  • Spieth in danger of missing cut

Dzień czwarty, czyli do końca jeszcze bardzo daleko. Wiem jednak, bo znam to już z własnego doświadczenia – jeszcze kilkanaście dni będzie ciężko, ale później już będzie z górki.

Cukier to straszny syf, uzależnia jak największe gówno na tym świecie – narkotyki. Tylko ten niszczący nas wyrób jest dostępny bez ograniczeń, dla każdego, w dowolnych ilościach

Ludzie nie zdają sobie sprawy, że dziennie pakują w siebie lub co gorsza w swoje dzieci od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu łyżeczek tego gówna dziennie. Tak po prostu, bez sensu. Bo w życiu właściwie takie ilości cukru nie są nam potrzebne.

Yerba pomaga przetrwać ciężkie chwile…

Biała śmierć!

Co ciekawe, wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że cukier ukrywa się w produktach pod tajemniczą nazwą węglowodany, a te, jak się nam wmawia są niezbędne do życia.

Pewnie, że są, ale tylko te dobre (złożone) i znajdziemy je np. w pełnoziarnistym makaronie lub warzywach, owocach i roślinach strączkowych.

Nie potrzebujemy do życia węglowodanów prostych, takich jak słodycze, biały ryż, słodzone napoje itp…

Moja żona wczoraj biorąc z półki sklepowej „serek dla dzieci”, przeczytała skład i powiedziała – jezu, to ma gorszy skład niż produkty dla dorosłych.

Niestety tak jest, bo większość „serków dla dzieci” zawiera różne dodatki, takie jak: kuleczki, pianki, wsady owocowe, czekoladę, płatki… a w związku z tym mnóstwo różnych ulepszaczy, utwardzaczy i polepszaczy.

Do tego dodajmy obecny już chyba w każdym produkcie olej palmowy i syrop glukozowo-fruktozowy (a to chyba jeszcze większy syf niż biały cukier).

4 dzień diety!

Jestem czwarty dzień na diecie i wiem, jak strasznie uzależniają słodycze, wiem jak ciężko bez nich żyć. Dlatego czym szybciej zaczniemy detox cukrowy dla siebie i swoich dzieci tym lepiej.

Dodam tylko, że dobrze zbilansowana dieta sprawia, że nie chcesz jeść słodyczy. Do nich ciągnie nas głównie wtedy, kiedy po prostu jesteśmy głodni.

Trzymajcie się dobrze. Dziękuję, że z kilku tysięcy osób pierwszego dnia, która wspierała mnie w mojej drodze, zostało Was chociaż kilkadziesiąt 😉 Ukłony dla Was drodzy Państwo.


Miłego dnia.

Tagi
Pokaż więcej

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close