Zdrowy tata

Każdy pierwszy raz jest najważniejszy

Najważniejsze wydarzenia
  • Knowledge is power
  • The Future Of Possible
  • Hibs and Ross County fans on final
  • Tip of the day: That man again
  • Hibs and Ross County fans on final
  • Spieth in danger of missing cut

Teraz k… to musi się po prostu udać. Macie tak samo? Ciągłe życie na diecie. Zjeżdżam wagą do 85 i wracam do 95 i tak przez całe dorosłe życie.

Ostatnio pisałem tu trochę mniej. Dużo czytałem, oglądałem i doszedłem do kilku ważnych wniosków w moim życiu.

Pierwsza, chyba najważniejsza decyzja zaczyna się dzisiaj. Przechodzę na weganizm. Przynajmniej się postaram. Wiem, że to będzie ciężkie, dlatego zanim przygotuję sobie książkę kucharską vege, to zamówiłem na tydzień dietę pudełkową od Uniq Diet.

Od dzisiaj przyzwyczajam mój organizm do zmian. Idę ku zdrowiu. Ku lepszemu życiu. Cukry ostatnio były tragiczne. Brak diety, mało sportu, dużo stresu.

Chcę dopiąć swego i zakończyć ten okres 100 dni będąc najszczęśliwszym weganinem na Ziemi, ważącym 75-77 kg 

Sałatka z buraka
Sałatka z buraka. Smak i zdrowie na talerzu

Swoje wysiłki podsumuję czymś spektakularnym – triathlon, walka w klatce? może być z karłem, żebym za szybko nie odklepał.

Życie jest piękne kochani, a w ostatnim okresie tak ciężko było mi znaleźć w nim radość i szczęście poza życiem rodzinnym.

Dużym problemem na 100% była tu dieta. Czułem się wiecznie ospały, zmęczony, cukry były z dupy, a ja żarłem słodycze, żeby zabić swoje smutki. Smutki, które powstawały z tego, że odpuszczałem coś co kocham czyli boks, że nie pilnowałem diety i bebzun rósł ;-(

Dzisiaj wstałem rano i zaczynam walkę o nowego siebie.

Dopingujcie, lajkujcie, komentujcie bo to jest strasznie ważne. Osoby, które walczą o lepszego siebie potrzebują mieć przy sobie ludzi, którzy im dobrze życzą, wspierają, udzielają porad.

Jest tu Was prawie 20 tysięcy, liczę na to, że chociaż 10 osób będzie mi aktywnie pomagało w mojej walce. No i że będzie to 10 osób, które nie należą do mojej bliskiej rodziny 

😉 Nie chcę współczucia 

😉 Chcę czuć Waszą moc!

Ruszajcie ze mną!

Tagi
Pokaż więcej

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close