Zdrowy tata

Masz w domu grubasa?

Najważniejsze wydarzenia
  • Knowledge is power
  • The Future Of Possible
  • Hibs and Ross County fans on final
  • Tip of the day: That man again
  • Hibs and Ross County fans on final
  • Spieth in danger of missing cut

Masz w domu grubasa? Kontroluj go!

Wiadomo, że nikt z nas nie lubi być kontrolowany, a już jak jest na diecie lub choruje na jakieś przewlekłe gówno to już masz na bank awanturę jak zaczniesz być zbyt dociekliwy/dociekliwa 😉

Są jednak takie sprawy o których muszę Wam powiedzieć. W moim życiu cukrzycowym i dietetycznym często dochodziło do oszustw. Małe lub większe krętactwa były nagminne.

Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że tak naprawdę za każdym razem oszukujemy samego siebie i co lepsze, często jesteśmy tego świadomi.

Moim ogromnym bólem jest to, że mimo wysiłków nie mogę znaleźć zastępstwa, które ma mi służyć jako zabijacz stresu. Uciekam w to, co najbardziej działa – tłuszcz i cukier.

Kiedy mam stresową sytuację, to często zachowuję się gorzej niż dziecko. Potrafię zamiast pójść na boks do Dawid Maniek Mańkowski pojechać do jeb… Fast Fooda i opierdzielić taki zestaw o 21:00.

Po takiej uczcie mam jeszcze większe poczucie winy i zjadłbym drugi. To gorsze niż praca Syzyfa. Idiotyzm do potęgi.

Wielki hamburger z ogniem w tle
Skubaniec kusi…ktoś niestety musi 😉 Fot. shutterbug75/Pixabay

Jednym z moich pomysłów na to, żeby tym razem się udało to pełna otwartość i szczerość w każdym calu. Ukrywanie takich grzeszków sprawia, że to wszystko narasta i jest gorzej niż myślimy.

Nie chcę już do tego wracać. Wracam na właściwe tory, gdzie boks będzie mi dalej dawał tyle radości co powinien. Ciało będzie wyglądało jak te, kiedy człowiek ma 20 lat, a nie 80. Kiedy będzie mi się chciało – chcieć

Fajnie, że jesteście, w nagrodę wieczorkiem, koło 20 puszczę wam filmik, który nagrałem już chyba z miesiąc temu. Pokażę Wam, gdzie w samochodzie sprawdzić czy grubas nie podjada 😉

Wcześniej tego nie puszczałem, bo się wstydziłem 😉 Teraz gram w otwarte karty. Premiera o 20:00.

Do zobaczenia.

Ps. Trzymam się diety. To zdjęcie sprzed miesiąca czy dwóch:)

Tagi
Pokaż więcej

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close