Zdrowy tata

Uśmiechaj się do ludzi…

Najważniejsze wydarzenia
  • Knowledge is power
  • The Future Of Possible
  • Hibs and Ross County fans on final
  • Tip of the day: That man again
  • Hibs and Ross County fans on final
  • Spieth in danger of missing cut

Zacznę od zaległości, czyli od podsumowania dnia wczorajszego. Dlaczego to ważne? O tym poniżej…

Nasze życie ma upadki i wzloty, radości i smutki. To normalne. Mnie tylko martwi to, że my Polacy, tak często patrzymy tylko na to co przykre. Pielęgnujemy to.

Jak komuś się udaje, jest szczęśliwy, zarobił duże pieniądze, kupił fajny samochód, zbudował dom, to albo jest złodziejem, albo farciarzem, albo ma dojścia…

To my – sami, budujemy swoje życie, swój świat. To od nas tak naprawdę zależy, do czego w tym życiu dojdziemy. Warto więc pielęgnować to co dobre, co miłe, to co daje nam szczęście.

W swoim życiu wszystko co mam, osiągnąłem swoją ciężką pracą. Nie miałem bogatych rodziców, nie wziąłem sobie za żonę kobiety z listy najbogatszych.

Wszystko stworzyliśmy sami. Wybudowaliśmy dom, stworzyliśmy szczęśliwą rodzinę. Uzupełniamy się doskonale, bo ja jestem wiecznym optymistą, a żona, jako typowa Polka, dodaje do naszego świata nutkę pesymizmu.

Wspominałem wam o edukacji, którą podjąłem. Zostanę trenerem, który będzie pomagał ludziom, wspierał ich i budował ich wartość.

Na tych zajęciach jest taki moment, że występujesz przed grupą, jesteś oceniany. Zazwyczaj są to oceny pozytywne.

Te kilka słów od obcych ci ludzi, daje ci moc na kilka najbliższych dni, a jak je weźmiesz do siebie, tak mocniej to i na resztę życia.

Dzień dobry…

Czasami wystarczy nawet jedno proste słowo. Jakie? Magiczne. Kiedy rano odprowadzam chłopców do przedszkola, mówię wszystkim, których znam – „Dzień dobry”, przy okazji wysyłam im uśmiech.

To tak niewiele, a daje tak wiele. Robi tym ludziom dzień. Są często zaskoczeni, że o 7 rano, kiedy połowa ludzi ledwo co widzi na oczy, ktoś się uśmiecha i mówi im tak proste słowo, ale które tak wiele zmienia.

Korzystajcie z tych magicznych słów i bądźcie dla siebie mili.

Tak, przy okazji, w tydzień spadło mi 1,5 kg 😉

Bayer Full 😉 Nie, żeby waga miała tylko zasięg do 91,7 kg 😉 ale zastanowił mnie ten napis 😉
Tagi
Pokaż więcej

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close